Návody a inspirace

Aurora LONEL pudr s modrofialovým třpytem 0,2 g


ID4579
Vaši objednávku odešleme hned zítra! Máme více než 50 kusů
Pudr Aurora má tu výhodu, že po nanesení nepřekrývá základní barvu, ale naopak ji oživuje a díky barevným odleskům, které vytvářejí polární záři, vizuálně... Celý popis
Běžná cena 169 Kč
Ušetříte 41% 70 Kč
Naše cena 99 Kč
Sleva platí do 18.06.2024
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Doporučujeme dokoupit

Popis produktu

Pudr Aurora má tu výhodu, že po nanesení nepřekrývá základní barvu, ale naopak ji oživuje a díky barevným odleskům, které vytvářejí polární záři, vizuálně vytváří jedinečnou dekoraci. Na hlavní fotografii jsou zobrazeny skutečné odlesky na černém podkladu. Toto zdobení je určeno pro gelové, gel laky a akrylové nehty. Tento prášek je třeba vyleštit do vrchní vrstvy chromového laku na nehty, který se vytvrdil v lampě po dobu 2 minut. Na něj pomocí aplikátoru naneste malé množství a vyleštěte. Nakonec ozdobu zafixujte opětovným nanesením vrchního laku na chromované nehty. Součástí balení jsou 2 leštící aplikátory.

Účinky prášku Aurora

Použití prášku na různých barevných podkladech otevírá nové možnosti. Připravili jsme pro vás vzorky na černém, červeném a bílém podkladu.

Prášek Aurora v obalu

Prášek je spolu se dvěma aplikátory zabalen ve zlatém uzavíratelném sáčku. Pomocí aplikátoru pohodlně nanesete malé množství pudru a hned jej vyleštíte.

Prášok aurora v obale

Pudr Aurora se třpytkami

Pudr Aurora zvýrazní jednobarevné nehty a svými odlesky zajistí jedinečný vzhled. Je zabalen v uzavřeném kelímku, ve kterém je 0,2 gramu.

Prášok aurora s odleskami

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024