Návody a inspirace

Návody

Jak nanášet gel lak na nehty

Jak si udělat gel lak nehty v pohodlí domova? Toto je šest kroků, díky kterým si vytvoříte lesklou a dlouhotrvající manikúru.

Čti více

Gel lak nehty, které si zvládnete vytvořit aj doma

Snadná a dlouhotrvající úprava nehtů jako od profesionála? Naučte se pracovat s gel lakem. Inspirujeme vás postupem, který zvládnete v pohodlí domova.

Čti více

Jak na francouzskou manikúru doma

Jistota, která nikdy nezklame. Francouzská manikúra je kompromisem pro nerozhodné a univerzálním designem v každém ročním období. Zachrání firemní večírek, svatbu i běžnou úpravu nehtů.

Čti více

Jak se používá polygel na nehty?

Polygel představuje inovaci v oblasti designu nehtů. Kombinuje nejlepší vlastnosti akrylu a gelu, takže je ideálním produktem i pro začínající manikérky. Objevte výhody polygelu a vytvořte si trvalou manikúru.

Čti více

Jak odstranit gel lak z nehtů

Nehty nalakované gelovým lakem jsou velmi žádanou a častou úpravou. Aplikace i odstranění gel laku jsou poměrně snadné, při správném postupu je zvládnete i doma. Patříte mezi ženy, které mají nalakované nehty gelovým lakem, ale nevíte, jak je odstranit? Ukážeme vám, jak na to - rychle a šetrně.

Čti více

Jaký tvar nehtů se vám nejlépe hodí?

Nejdůležitějším faktorem pro dosažení dokonalé manikúry je správný výběr. Nejde o to, co se nám líbí, ale co se nám hodí. Proto při výběru vzhledu našich nehtů bereme v úvahu nehtové lůžko a délku našich prstů. Známe sedm základních tvarů, a to oválný, kulatý, mandlový, čtvercový, čtvercový se zaoblenými okraji (squoval), špičatý (stiletto) a ballerina. Který nehet bude ten pravý pro vás?

Čti více

Silvestrovské nehty s gel lakem

Třpytky, zářivé barvy a slavnostní nádech. Připravte se na stylové rozloučení se starým rokem. Nechte svou manikúru zazářit a vytvořte si s námi silvestrovské nehty.

Čti více

Jednoduché vánoční nehty

Manikúra, která je doslova k sežrání. Červené vánoční nehty jsou každoročně vítěznou volbou, ale my tuto klasiku osvěžíme. Dilema se slavnostním designem vyřešíme jednoduchým a efektním zdobením.

Čti více
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024