Návody a inspirace

Návody

Háčkovaný klobouk pro děti

Blížící se letní dny si žádají maximální komfort v odívání. Zejména jde-li o děti. Háčkovaný klobouk patří k povinné dovolenkové výbavě. Vytvořte si jeden vzdušný model spolu s námi.

Čti více

Designové obrazy z provázků

Máte rádi jednoduché a efektní doplňky? Designový obraz na zeď si můžete vytvořit v pohodlí svého obývacího pokoje. Naučíme vás, jak zkombinovat dvě různé techniky a nastartovat další úroveň vaší tvořivosti.

Čti více

Macrame podšálek

Chystáte netradiční oslavu nebo chcete oživit domácí stolování? Uzlíková technika macrame nabízí možnosti pro inspirativní dekorace, které směle zhotoví i handmade začátečníci. Macrame podšálek a kroužek na ubrousek čekají na vaši tvůrčí chvíli.

Čti více

Jak pečovat o macrame dekorace

Do výroby macrame dekorací investujeme nejen peníze, ale také svůj čas. Pokud chceme, aby výrobky vypadaly dlouho jako nové, je důležité se o ně dobře starat. Jak na to?

Čti více

Macrame návody pro začátečníky

Láká vás technika macrame a chcete si vyzkoušet svůj první projekt? Pak jste na správném místě. Tyto tři macrame návody jsou určeny pro každého. Naučíme vás, jak si vyrobit macrame list, macrame závěs květináč a záložku do knihy.

Čti více

Macrame závěsný květináč

Zútulněte své květinové království. Technikou macrame si můžete vyrobit originální závěs na květináč. Stačí bavlněný provázek, dřevěné doplňky a radost z tvoření je na světě. Pojďme se navzájem inspirovat.

Čti více

Brož technikou macrame

Chcete potěšit někoho blízkého? Zkuste to kreativním způsobem! Ručně vyrobená brož udělá z obyčejného oděvu originální kousek. Navíc ji můžete darovat jako dárek po celý rok při různých příležitostech.

Čti více

Háčkovaná kabelka z tričkovlny

Kabelky z tričkoviny jsou aktuálním trendem mezi handmade tvůrci. Stojíte před šatníkem a nevíte, co na sebe? Vybírejte jednoduchost, zbytek vyřeší tento háčkovaný doplněk!

Čti více

Dekorační polštář květ

Někdy nám k dokonalosti chybí jen jeden detail. Háčkovaný polštářek ve tvaru květiny najde své místo v dětském pokoji, ložnici i obývacím pokoji. Vytvořte si ho společně s námi.

Čti více

Kytice z vlny. Dárek ke Dni matek nejen pro vášnivou pletařku

Šperky a čokoláda jsou klasika, která nikdy nezklame. Pokud však hledáte opravdu výjimečný dárek pro maminku k nadcházejícímu svátku, ponořte se do následující inspirace. Vytvoříme pro vás originální kytici z vlny protkanou pořádnou dávkou lásky.

Čti více

Víla macrame technikou

Technika macrame otevírá nekonečné možnosti tvorby. Jednoduchým uzlováním můžete vytvořit dekorace, které budou zkrášlovat váš interiér po celý rok. Dnes si vytvoříme kouzelnou macrame vílu.

Čti více

Macrame obláček

Toužíte po roztomilé dekoraci do dětského pokoje? Připravte si macrame obláček. Uzlíkovou techniku si zamilujete vy i vaše děti. Zapojte je do této kreativní činnosti.

Čti více
  • 1 1 / 4
  • 2
  • 3
  • 4
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024