Návody a inspirace

Návody a inspirace

Háčkovaný klobouk z rafie

Ochrání vás před horkem a doplní váš letní šatník. Naučte se háčkovat klobouk z rafie. Tento vzdušný doplněk z papírové příze si zamilujete na první pohled.

Čti více

Jak nanášet gel lak na nehty

Jak si udělat gel lak nehty v pohodlí domova? Toto je šest kroků, díky kterým si vytvoříte lesklou a dlouhotrvající manikúru.

Čti více

Háčkované šaty ve stylu Taylor Swift

Oblétli celý svět a vy si je můžete vytvořit také! Háčkované šaty ve stylu Taylor Swift aktuálně ovládají sociální sítě handmade tvůrců. Vezměte háček a zkuste tuto barevnou výzvu s námi.

Čti více

Jak čistit štětce na malování

Dobrý štětec na malování by měl zvládnout desítky malířských projektů. Pokud jej na konci malování správně vyčistíte, vydrží déle. Osvojte si tyto kroky a dopřejte mu kvalitní péči.

Čti více

Jak vybrat štětec na malování

Výběr správného štětce na malování je pro každého umělce zásadní. Existují různé velikosti, tvary a typy štětin. Jak se v nich vyznat?

Čti více

Macrame obal na telefon

Jak dodat svému letnímu outfitu trochu boho stylu? Vytvořte si s námi macrame obal na telefon. Pletený doplněk zkrášlí festivalové i všední dny. Máme pro vás návod, který zvládnou i začátečníci.

Čti více

Háčkovaná ledvinka

Parťák na toulky městem nebo na prázdninová dobrodružství. Háčkovaná ledvinka osvěží vaši sbírku doplňků. Díky tomuto návodu si můžete sami vytvořit jedinečný kousek.

Čti více

Háčkovaný crop top na léto

Háčkovaný top jako hlavní součást vašeho letního oblečení? My říkáme ano! Uháčkujte si tento jedinečný kousek a zazáříte na dovolené, na festivalu nebo na procházce městem.

Čti více

Háčkovaný klobouk pro děti

Blížící se letní dny si žádají maximální komfort v odívání. Zejména jde-li o děti. Háčkovaný klobouk patří k povinné dovolenkové výbavě. Vytvořte si jeden vzdušný model spolu s námi.

Čti více

Jak pečovat o ručně malované oblečení

Chcete, aby vaše ručně malované oblečení vypadalo krásně co nejdéle? Ukážeme vám, jak o něj správně pečovat. Ať už se jedná o vaše oblíbené tričko, šaty nebo tašku, tyto tipy vám pomohou udržet vaše kousky v perfektním stavu.

Čti více

Techniky malování na textil

Zvládli jste základy malování na textil? Posuňte svou tvorbu na vyšší úroveň. Těchto 6 technik vám s tím pomůže.

Čti více

Malování na textil pro začátečníky

Malování na textil je skvělý způsob, jak proměnit oblečení, boty nebo domácí dekorace v originální kousky. Jak malovat na textil, jaké barvy použít a na co si dát pozor?

Čti více
Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024