Návody a inspirace

Black crystalpixie classy sassy 5g


ID4719
Na skladě Máme už jen 1 kousek!
Diamanty Pixie Swarovski a černé perličky vytvářejí různé odstíny černé. Nehty tak nebudou matné, ale při každém pohybu upoutají pozornost. Crystalpixies... Celý popis
Běžná cena 739 Kč
Ušetříte 32% 240 Kč
Naše cena 499 Kč
Sleva platí do 18.06.2024
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Popis produktu

Diamanty Pixie Swarovski a černé perličky vytvářejí různé odstíny černé. Nehty tak nebudou matné, ale při každém pohybu upoutají pozornost. Crystalpixies jsou uloženy v luxusní broušené lahvičce, do které se vejde 5 g ozdob. Použití těchto ozdob je poměrně snadné. Stačí je nasypat na nevytvrzený povrch a umístit do lampy. Přiložený trychtýř je dobrým pomocníkem nejen při aplikaci, ale i při úklidu rozsypaných ozdob.

Černá křišťálová pixie

Balení obsahuje směs tmavě šedých perel s třpytem a krásně broušených černých kamenů swarovski připomínajících diamanty.

Čierne crystalpixie

 

 

Zdobené nehty

Tato ozdoba je vytvořena nanesením crystal pixie na poslední nevytvrzenou vrstvu gelu na černém podkladu. Lze je nanést i na gelový lak a jakoukoli modeláž.

Ozdobený necht

 

Luxusní kamínky Swarovski

Směs černých kamínků a perel vytvoří na nehtech krásnou ozdobu. Stačí je nanést na poslední vrstvu gel laku. Součástí balení je malý trychtýřek pro snadnou aplikaci na nehty.

Luxusné swarovski kamienky

 

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024