Návody a inspirace

Tmavě šedé crystalpixie s fialovými třpytkami 5g


ID4716
Vaši objednávku odešleme ještě dnes! Máme už jen 2 kusy
Fialové exotic east kamínky ve tvaru diamantů a tmavě šedé perličky, které zachycují stříbrné a světle fialové odlesky. S touto kombinací ozdob vytvoříte... Celý popis
Běžná cena 739 Kč
Ušetříte 32% 240 Kč
Naše cena 499 Kč
Sleva platí do 18.06.2024
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Popis produktu

Fialové exotic east kamínky ve tvaru diamantů a tmavě šedé perličky, které zachycují stříbrné a světle fialové odlesky. S touto kombinací ozdob vytvoříte luxusní dekoraci. Jednoduše je naneste na vrchní gel a nechte vytvrdnout v lampě. Crystalpixies jsou baleny v broušené lahvičce. Součástí balení je nálevka pro snadnější aplikaci a čištění. V lahvičce je 5 g ornamentů.

Detail kamenů crystalpixie

Na fotografii vidíte tmavě šedé perličky a krásně broušené fialové kamínky swarovski. Perličky mají různé odlesky a krásně rozzáří vaše nehty.

Detail kamienkov crystalpixie

 

Kamínky Swarovski na nehtech

Na této fotografii jsou kamínky naneseny na tmavém podkladu. Jsou naneseny na poslední nevytvrzenou vrstvu. Na závěr se již třpytky neaplikují.

Swarovski kamienky na nechte

 

Exotické východní kamínky

Jsou baleny v designově broušené lahvičce. Krásného zdobení dosáhnete, pokud kamínky nanesete na poslední nevytvrzenou vrstvu. Jsou vhodné pro příležitostné i slavnostní použití.

Exotic east kamienky

 

 

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024