Návody a inspirace

Modrá UV/LED lampa 48 W


ID16184
Je nám to líto, ale poslední kousek jsme prodali v 06/2024. Zkusíme vám však nabídnout náhradu, která by vám mohla vyhovovat!

Popis produktu

Menší praktická lampa DUAL je leskle modrá, a proto vypadá velmi stylově. Skvěle se hodí do profesionálního salonu a je vhodná pro manikúru a pedikúru. Snadno s ní vytvrdíte jakýkoli materiál. Příkon této lampy je 48 W. Má zabudovaných 24 LED diod, které mají svítivost až 50 tisíc hodin. Digitální displej zobrazuje čas, který můžete nastavit až 4 tlačítky. K dispozici je 10, 30, 60 vteřin a tlačítko "Low Heat Mode", které umožňuje zvolit přednastavený čas 99 vteřin. Toto tlačítko spustí režim slabého osvětlení a pomalého zahřívání, který je určen pro citlivé nehty. Součástí je také snímač pohybu, který spustí světlo na 99 vteřin, když do lampy vložíte ruku, pokud nemáte přednastavený čas. Magnetické dno je odnímatelné a snadno se vyjímá, což usnadňuje dezinfekci a čištění. Rozměry lampy jsou 20,5 x 18,9 x 9,3 cm.

Napájení ze sítě

Svítilna je napájena ze zadní strany. Lampa má přibalený kabel, který se zapojuje do elektrické sítě.

LCD displej a ovládání

Na LCD displeji se zobrazuje zvolený čas. Na výběr jsou čtyři tlačítka - 10, 30, 60 sekund a "Low Heat Mode", které zvolí režim jemnějšího žhnutí pro citlivé nehty.

LED diody, senzory a svítivost lampy

Lampa má 24 diod LED se svítivostí 50 000 hodin. Lampa má také zabudovaný snímač pohybu, který spustí světlo, když do ní vložíte ruku.

Magnetické dno

Lampa obsahuje odnímatelné dno, které lze snadno sejmout a připevnit pomocí magnetů. Díky tomu je lampa vhodná i pro pedikúru a umožňuje snadnější čištění a dezinfekci.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024