Návody a inspirace

Parafínová lázeň 200W s olivovým voskem


ID11812
Vaši objednávku odešleme ještě dnes! Máme 6 kusů
Parafín má blahodárný vliv na náš organismus a díky přidaným olejům pokožku zvláčňuje a vyživuje. Díky svému teplu uvolňuje ztuhlé a napjaté svaly a také... Celý popis
Běžná cena 1390 Kč
Ušetříte 7% 100 Kč
Naše cena 1290 Kč
Sleva platí do 26.07.2024
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Doporučujeme dokoupit

Popis produktu

Parafín má blahodárný vliv na náš organismus a díky přidaným olejům pokožku zvláčňuje a vyživuje. Díky svému teplu uvolňuje ztuhlé a napjaté svaly a také účinně prohřívá klouby. Parafínová lázeň je určena k nahřívání parafínu. Vana má dva stupně ohřevu, silný HI, který je určen k počátečnímu zahřátí a roztavení parafínu (necháme cca 30 min.), a slabý LO, na který přepneme vanu, aby se vosk zcela roztavil. Jakmile je parafín roztaven, ponechte vanu na ohřevu LO, aby se zabránilo tuhnutí nebo přehřátí parafínu. Během celého procesu tavení je nutné vanu přikrýt přiloženým víkem. Po 20-30 minutách zahřívání se parafín začne rozpouštět. Doba tání závisí na množství použitého parafínu. Dva kusy parafínu se rozpustí přibližně za 60 minut. Vnitřní rozměr vany je 26,5 x 19 cm. Tento rozměr nám umožňuje pohodlné ponoření ruky nebo i nohy. Případné promáčkliny ve vnitřní části vany nejsou vadou vany a nemají vliv na její funkčnost. Mikroténové rukavice na fotografii nejsou součástí sady.

Obsah balení

  • vana na parafín
  • 2x olivový parafín 500 ml
  • 1 pár termo rukavic
  • 10 dřevěných špachtlí na nanášení parafínu
  • 1x mřížka

Parafínový zábal se nejčastěji aplikuje na ruce a nohy. Před samotným ošetřením si připravte parafín rozpuštěním ve vaničce. Je nutné nechat v přístroji rozpustit alespoň 2 parafíny. Když je parafín připraven, můžeme začít se zábalem. Součástí vany je termostat, který vypne vanu při vysoké teplotě a zapne ji při poklesu teploty. Před ponořením je třeba ruce nebo nohy vydezinfikovat. Můžeme také provést jemný peeling. Končetiny opakovaně ponoříme do rozpuštěného parafínu. Po vyjmutí začne parafín na ruce nebo noze tuhnout. Ruku s parafínem zabalte do mikrotenové rukavice a poté ji přikryjte ručníkem nebo termo návlekem. Nechte zábal přiložený asi 20 minut. Vyjměte ruku ze zábalu a odstraňte parafín. Kůže zůstane měkká, hladká a dobře hydratovaná. Zábal má příznivý vliv na kloubní aparát, ztuhlé svaly, zvyšuje prokrvení a cirkulaci živin v pokožce.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024