Návody a inspirace

YarnArt Flowers Moonlight 260g 1000m


ID14057
Ligotavá novinka pro milovníky pletení. Oblíbená příze Flowers přichází v nové barvě Flowers Moonlight. Samovzorovací směsová příze od tureckého výrobce... Celý popis
Cena od 309 Kč
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Popis produktu

Ligotavá novinka pro milovníky pletení. Oblíbená příze Flowers přichází v nové barvě Flowers Moonlight. Samovzorovací směsová příze od tureckého výrobce YarnArt má krásný postupný přechod barev s přídavkem metalického vlákna. Jedná se o směsovou vlnu složenou z bavlny, akrylu a metalického vlákna. Ideální na celoroční úplety.

Příze Flowers Moonlight

Zářivé barvy s postupným přechodem. Příze Flowers Moonlight se okamžitě stala velmi oblíbenou. Hlavní vlákno je vyrobeno kombinací čtyř tenčích přízí a metalického vlákna. Právě tato třpytivá složka dodá vašim hotovým projektům elegantní nádech. Tato příze je důmyslně vytvořena tak, že každý váš projekt bude při pletení vytvářet postupný přechod barev, bez jakéhokoli přeplétání nebo připojování další příze. Během pletení vytvoříte krásné barevné pruhy. Příze je směsí bavlny a akrylu a nabízí až neuvěřitelných 1000 metrů.

Použití:

Příze se skvělo hodí na háčkování a pletení módních a bytových doplňků. Pomocí jednobarevných kombinací můžete vytvářet například šály, šátky, tuniky, vesty, šaty, přehozy. Pro pletení doporučujeme velikost jehlic 2,5 mm a velikost háčku 3 mm.

  • Složení: 53 % bavlna, 43 % polyakryl, 4 % metalické vlákno
  • Rozměry: hmotnost 260 g, délka 1000 m
  • Velikost jehlic a háčku: jehlice 2,5 mm, háček 3 mm
  • Hotový výrobek: šály, šátky, šály, šály, ponča, tuniky, vesty
  • Údržba: prát v pračce na 40 stupňů, sušit v sušičce, nežehlit, čistit normálně v čistírně, nebělit, nesušit v sušičce


Doporučujeme dokoupit

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024