Návody a inspirace

Ideal macrame duha s obláčky 40 x 22,5 cm


ID26042
Vaši objednávku odešleme hned zítra! Máme 25 kusů
Macrame šablona s motivem duhy a mraků má celkovou velikost 40 x 22,5 cm. Ideální pro malé i velké kreativce, kteří si snadno vyrobí závěsnou barevnou... Celý popis
Naše cena 109 Kč
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Popis produktu

Macrame šablona s motivem duhy a mraků má celkovou velikost 40 x 22,5 cm. Ideální pro malé i velké kreativce, kteří si snadno vyrobí závěsnou barevnou macrame dekoraci. Šablona je vyrobena z 3 mm silné překližky. Ve střední části je malý výřez pro zavěšení. Jednotlivé výřezy lze omotat provázkem. Obrysy obláčků ve spodní části slouží k vytvoření provázkové duhy a také k umístění bambulí. Vhodné jsou macrame česané nebo pletené provázky Natana, Bobbiny, Retwisst nebo Mila. Dřevo je neošetřené, jeho povrch můžete natřít nebo jinak ozdobit. Tato dřevěná macrame šablona je vhodná jako závěsná dětská dekorace.

Oznámení

V důsledku řezání výrobků laserem se na výrobku může objevit mírně opálená skvrna, která nepředstavuje vadu a není důvodem k reklamaci. Hnědé skvrny lze snadno odstranit smirkovým papírem nebo jinou povrchovou úpravou, například malováním, dekupáží nebo dodatečným vypálením vlastních motivů.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024