Návody a inspirace

Ideal stříbrná sada na vyšívanou kabelku


ID27709
Sada Na skladě
Ideální sada pro vyšívanou kabelku ve stříbrné barvě. Sada obsahuje plastové plátno, trojúhelníkové zapínání a řetízek s karabinkami o celkové délce 130... Celý popis
Běžná cena 339 Kč
Ušetříte 15% 50 Kč
Naše cena 289 Kč
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Doporučujeme dokoupit

Popis produktu

Ideální sada pro vyšívanou kabelku ve stříbrné barvě. Sada obsahuje plastové plátno, trojúhelníkové zapínání a řetízek s karabinkami o celkové délce 130 cm. Plátno je průhledné a jeho rozměry jsou 15,4 x 25,2 x 6,8 cm. Čtverečky na mřížkovaném plátně jsou široké 2 mm. Trojúhelníkové stříbrné zapínání lze připevnit pomocí šroubků. Její délka je 5 cm a šířka 3,8 cm. Plátno lze stříhat, a tak upravit do požadovaného tvaru. Doporučujeme použít silnější přízi, než jaká se používá pro tradiční výšivku. Ideální je zvolit háčkovací přízi.

Doporučujeme použít silnější přízi, než jaká se používá pro tradiční vyšívání. Je možné zvolit například klasickou bavlněnou šňůru Natana o tloušťce 3 mm, tričkovinu Natana t-shirt , ale také lesklou šňůru Natana. Verze, jako je YarnArt Macrame 2 mm nebo silnější lesklá šňůra YarnArt Macrame XL.Pro extravagantnější kabelky můžete použít šňůrku Natana Glamour o tloušťce 3 mm s metalickou nití nebo lesklou verzi tričkoviny YarnArt , konkrétně Metallic Club.Pro sezónní zimní huňaté kabelky můžete zvolit například Alize Puffy, Himalaya Dolphin Baby, Alize Velluto, YarnArt Fable Fur, YarnArt Mink, Himalaya Kuzucuk. Pro letní verzi kabelky doporučujeme například tričkovinu Natana z recyklované bavlny nebo letní ekologickou přízi Wooden Club od YarnArt nebo také jednobarevnou přízi Fibra Natura Raffia. V nabídce máme také vícebarevnou variantu Fibra Natura Raffia Multi.

Pro hezčí vzhled doporučujeme vyšívanou kabelku zevnitř podšít látkou. Ideální volbou je například tesilan, který rovněž najdete v naší nabídce.

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024