Návody a inspirace

Bobbiny Metallic Twist Macrame Ropes 3 mm 50 m


ID21524
Bobbiny Twist Macrame Ropes má tloušťku 3 mm a délku návinu 50 m. Jsou hedvábně měkké, pružné a odolné vůči vnějším vlivům. Tato bavlněná šňůra vzniká... Celý popis
Cena od 349 Kč
Uvedené ceny jsou s DPH (21%)

Popis produktu

Bobbiny Twist Macrame Ropes má tloušťku 3 mm a délku návinu 50 m. Jsou hedvábně měkké, pružné a odolné vůči vnějším vlivům. Tato bavlněná šňůra vzniká zkroucením tří vrstev. Jedná se o kombinaci kovového vlákna a recyklované jemné bavlny. Lesklá metalická část dodává přízi nádech luxusu a elegance. Macrame šňůra je ideální pro tvorbu ozdob a vánočních dekorací i šperků a vlasových doplňků. Třívrstvý provázek je mimořádně měkký a zároveň silný, což dokonale podtrhuje krásu macrame uzlů, které není třeba pevně utahovat.

Metallic Twist Macrame Ropes

Motouzy jsou vyrobeny ze 100% recyklované bavlny s certifikací OEKO-TEX Standard 100. Jsou nezávadné a bezpečné. Výrobky jsou vhodné pro nejmenší. Jsou měkké na dotek, a proto se s nimi velmi snadno pracuje. Při výrobě Bobbiny se používají pouze přírodní materiály. Cívka se skládá z několika nití stočených dohromady, přibližně 60 kusů. Na cívce je 50 m, které váží přibližně 200 g. Barevné varianty nabízejí nejnovější trendy.

Použití:

Při práci s motouzem vznikají projekty, které drží tvar a vzor pěkně vynikne. Jsou ideální pro výrobu macrame bytových doplňků, jako jsou květináče, nástěnné ozdoby a dekorace. Hodí se také k výrobě módních doplňků, jako jsou batohy, kabelky, nákupní tašky a mnoho dalších projektů. S těmito provázky vytvoříte jejich vyčesáním krásné husté třásně.

Složení: 94 % bavlna, 6 % polyester

Délka příze: 50 m

Hmotnost: cca 200 g

Tloušťka: 3 mm

Výrobce: Vyrobeno v EUDoporučujeme dokoupit

Copyright Noezon.sk © 2009 - 2024